Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

PÁR SLOV O NÁS

Neobjevujte Ameriku, když je na dosah jižní Morava s famózním Lednicko-valtickým areálem. Tak ojedinělou a dechberoucí kombinaci krásné přírody, vinic, historických památek a zajímavých akcí široko daleko nenajdete. Hledáte skvělé místo pro rodinnou dovolenou, výlet s přáteli, firemní akci, teambuilding nebo konferenci? Právě jste ho našli! Rádi vám pomůžeme s přepravou osob i organizací programu na špičkové úrovni.

 

KOMPLEXNÍ SLUŽBY 

Šetřete svůj drahocenný čas a s plánovaním se spolehněte na nás, LVA SERVICE, a naši komplexní nabídku bezchybných služeb a do detailů promyšlených programů v čele s osobní přepravou. Vše formou originálního a osvěžujícího elixíru zážitků, poznání, dobrého jídla a vína.

 

SPOLEHLIVOST A VSTŘÍCNOST

Vstřícnost, ochota, spolehlivost a dochvilnost jsou pro nás samozřejmostí. Kvalita všech poskytovaných služeb a vaše spokojenost jsou pro nás závazné a určují míru i naší spokojenosti.

 

VLASTNÍ OSOBNÍ DOPRAVA

Přepravíme vás vlastními mikrobusy se zkušenými řidiči, kam budete chtít. Budete se cítit v bezpečí a jako v bavlnce. S naší osobní dopravou budete všude včas!

 

BOHATÁ NABÍDKA PROGRAMŮ

Sestavujeme a realizujeme turistické, firemní a teambuildingové programy. Máme pro vás již připravenou nabídku ojedinělých programů. Nevybrali jste si? Nevadí, sestavíme vám program na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

 

VŠUDE, KDE SE NĚCO DĚJE

Spolupracujeme s hotely a penziony, vinaři, pořadateli kulturních a sportovních akcí, provozovateli historických památek a širokým spektrem firem. Vlastně se všemi, kde se něco děje. Máme šikovné průvodce, kteří vědí o Lednicko-valtickém areálu a jižní Moravě skoro vše :-) Spolehněte se na naši osobní dopravu a nic nezmeškáte!

 

MOŽNOSTI PLATBY

Jak se vyrovnáme? Jestli se zatím neznáme, tak v hotovosti. Pokud už o sobě víme, tak klidně fakturou. Usilovně pracujeme na tom, abychom vám maximálně zjednodušili úhradu našich služeb platební kartou.